Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Податкова міліція ГУ ДФС у Дніпропетровській області піклується про вихованців Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №1
19.12.2019 -

Вже традиційно на день Святого Миколая податківці відвідали Верхньодніпровський дитячий будинок інтернат № 1, який розташовано на заповідній території екологічно чистого острову поблизу селища Мишурин Ріг.

 

120 дітей-інвалідів, які мають психічні та розумові вади, є вихованцями цього закладу. Перш за все їм необхідно, щоб на них звертали увагу, щоб їх любили і вважали повноцінними людьми. Для них важливо, відчувати та розуміти що люди які їх відвідують це найбільші друзі, адже діти наділені від природи якістю – безпомилково відчувати щирість і сердечність почуттів звичайних людей.

Допомога, яка надається інтернату найрізноматніша: від іграшок і солодощів до ремонту приміщень – і все це, для того щоб дитячий будинок – інтернат став для дітей дійсно домівкою.

Тож щіро привітаємо дітей зі святом, та сподіваємося, що вихованцям Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №1 стануть до смаку солодощі від Святого Миколая.

Звертаємося до небайдужих з проханням долучитися до піклування за вихованцями Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №1.

Коментувати в соцмережах: